Як мотивувати учнів початкових класів
під час дистанційного навчання: цікаві завдання.


Проект«Розвиток дитини»пропонує батькам та вчителям початкових класів розвивальні завдання для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання у школі, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Хто швидше рахує:


додавання. Бажаєте покращити математичні навички своєї дитини? Цей комплект завдань допоможе зробити це в ігровій формі. У завданні дитині пропонується за одну хвилину розв’язати якомога більше прикладів на додавання Дитина може змагатись із собою, постійно вдосконалюючи власний результат, або зі своїми друзями.

Комплект завдань: графічні диктанти.

Цейкомплект, що містить 12 окремих завдань, є чудовою можливістю підготуватися до подальших навантажень у молодших класах та допомогти першокласникам адаптуватись до навчання. У кожному завданні комплекту дитині необхідно намалювати зображення за підказками, а потім розмалювати його у відповідні кольори.

Cклади історію: розвиваємо фантазію.

Цезавдання-градопоможе дитині навчитися послідовно викладати свої думки в усній формі. Воно полягає в тому, щоб створити розповідь за ключовими словами. Завдання допоможе збагатити словниковий запас, розвинути уяву та фантазію.

«Бажання та потреби»: тренуємо інтелект.

Цезавданнядопоможе дитині замислитись над тим, що дійсно важливе в житті. У завданні дитині пропонуються дванадцять картинок. Дитині треба подивитись на них і подумати, чим є кожна з них – бажанням чи потребою – та записати поруч.

Додай відсутню частину.

Цейкомплектзавдань є відмінною можливістю для розвитку логічного, аналітичного та нестандартного мислення дитини, а також для розвитку її просторового сприйняття оточуючого світу.

Анаграми «Світ навколо нас».

Працюючи над завданнями цього комплекту, ваша дитина дізнається, що таке анаграми і навчиться їх розшифровувати. У завданнях дитині пропонується розшифрувати анаграми за допомогою представлених зображень і самостійно записати правильні відповіді в спеціально відведеному місці.

Визначаємо ознаки здоров’я. Збираємо букет здоров’я.

Пропонованезавданнядопоможе дитині визначити ознаки здорової людини, формувати ціннісне ставлення до власного здоров’я. Дитині пропонується: розмалювати квіти з ознаками здоров’я, провести лінії від цих квітів до вази та зібрати букет здоров’я.

Мій час: учимося планувати.

Завдання орієнтоване на розвиток здатності дитини планувати власну діяльність, раціонально розподіляти час, розуміти, навіщо необхідно знати точний час, бути пунктуальною у школі й удома.

Визначаємо кількість: рахуємо цілі предмети.

Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути навички послідовного рахунку в межах 10 й розвинути уявлення про частини й ціле.

Кольори фігур: розвиваємо зорове сприйняття й просторове мислення.

Цей комплект завдань-розмальовок допоможе дитині закріпити знання про вигляд і назви плоских фігур, розвинути просторове мислення й зорове сприйняття.

Доповни й прочитай: складаємо слова.

Цей комплект завдань спрямований на розвиток навичок читання, фонематичного слуху й уважності. Кожне з 8-ми завдань містить 6 слів, розбитих на склади й проілюстрованих малюнками.

Проходимо лабіринти з різних типів ліній.

Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити різні типи ліній, розвинути абстрактне мислення та навчитись краще орієнтуватися в просторі. Кожне з восьми завдань містить лабіринт з декількома типами ліній.

Що написано: розпізнаємо слова й домальовуємо малюнки

Цейкомплектіз 8-ми завдань допоможе дитині розвинути навички читання, письма й малювання. Дитині пропонується прочитати слова, написати їхні повні варіанти поряд і домалювати малюнки.

Головоломка «Кольорові фігури».

Це завдання-головоломка допоможе дитині розвинути логіко-математичне мислення, увагу й кмітливість. Дитині пропонується розмалювати фігури, використовуючи лише чотири кольори. Фігури одного кольору не повинні перетинатися.

Веселі парасольки: розмальовуємо й фантазуємо.

Цезавданнядопоможе дитині розвивати уяву й фантазію «без кордонів». Дитині пропонується розмалювати парасольки різними кольорами й візерунками та поміркувати, у чому може полягати призначення парасольки.

Рахуємо фігури веселого конструктора.

Цей комплектзавдань допоможе дитині розвинути логіко-математичне мислення, увагу й кмітливість. Комплект складається з 6-ти завдань, у яких дитині пропонується порахувати, записати кількість геометричних фігур кожного виду та розмалювати їх.

Від числа до числа: розвиваємо логіку й навички

порівняння.Цейкомплектзавдань допоможе дитині навчитись порівнювати числа в межах 200, розвинути логічне мислення. Кожне завдання містить зразок виконання.

Потяг зі словами: поділ слова на склади.

Це завдання сприятиме розвитку навичок дитини ділити слова на склади, мовленнєвої культури й уваги. У процесі виконання завдання, дитина спостерігатиме за мовними одиницями та явищами, відкриватиме закономірності співвідношення звуків і букв.

Африканське сафарі: розмальовуємо та вивчаємо тварин.

Цезавдання-розмальовкадопоможе дитині запам’ятати зовнішній вигляд і назви диких африканських тварин, а також свійських тварин, що мешкають у місцевості, де проживає дитина.

Малюємо асоціації та розвиваємо фантазію.

Цей комплектіз 8-ми завдань допоможе дитині розвинути абстрактне й образне мислення, навички читання й уяву. Кожне завдання містить 6 слів – абстрактних понять, до яких дитині пропонується намалювати асоціації.

Шукаємо відповіді в малюнках.

Цей комплектіз 8-ми завдань-розмальовок допоможе дитині розвинути логічне мислення й збагатити словниковий запас. Кожне завдання містить 2 питання, відповіді на які представлено малюнками. Дитині потрібно прочитати питання, вибрати серед малюнків правильну відповідь (відповіді) та розмалювати.

Незавершені речення: подивися на малюнки й заповни

пропуски.Цейкомплектзавдань допоможе дитині розвинути навички письма й логічне мислення. У кожному завданні є 6 речень з пропусками, а також малюнки, дивлячись на які, потрібно вписати в пропуски слова за змістом.

Правила в малюнках: учимося співпрацювати

.Пропоноване завданнясприятиме набуттю дитиною досвіду громадянської поведінки й свідомому вибору норм і моделей поведінки. Завдання спонукатиме дитину до роздумів над тим, які існують правила й чому люди їх дотримуються.

Визначаємо ознаки хвилювання.

Цезавдання– крок до вивчення себе. Воно допоможе дитині навчитися усвідомлювати стан хвилювання, зробити висновок про те, які реакції в тілі для нього характерні.

Кросворд у малюнках «Іграшки»

Пропуски в словах: пишемо друковані літери.Цейкомплектіз 9-ти завдань допоможе дитині розвинути навички читання й письма друкованих літер. Виконуючи завдання, дитина збагатить словниковий запас і розвине уважність.

Анаграми: літні та зимові види спорту.

Це завдання допоможе дитині вивчити назви деяких літніх і зимових видів спорту, збагатити словниковий запас і розширити кругозір. 11 анаграм назв видів спорту розміщені в комірках футбольного м’яча.

Малюнок, питання, ознака: класифікуємо предмети.

Пропонованезавданняознайомить дітей із лексичним значенням слів, що називають ознаки предметів, формуватиме вміння ставити питання до слів, збагатить словниковий запас. Дитині пропонується дібрати до кожного малюнка питання й ознаку та з’єднати їх стрілками.

Розрізняємо голосні звуки та літери (українська мова).

Комплектзавдань допоможе дитині навчитися розрізняти голосні звуки української мови в словах та позначати їх на письмі. Кожне завдання містить 6-11 слів та присвячено певним літерам та голосним звукам.

Малюємо та рекламуємо: придумуємо дизайн.

Цейкомплектдопоможе дитині розвинути навички малювання та письма. Він містить 8 завдань, у кожному з яких дитині пропонується спочатку розмалювати готовий дизайн якогось продукту, а потім придумати та намалювати власний дизайн і написати рекламний текст про цей продукт.

Знайди та розмалюй: тренуємо увагу.

Цейкомплектзавдань допоможе дитині стати більш уважною, а також пригадати деякі назви тварин, птахів, транспортних засобів, а також фруктів й овочів. У кожному завданні є набір хаотично розташованих зображень, контури яких перетинаються.

Доповни речення: розвиток навичок письмового мовлення.

Цей комплект завдань спрямований на розвиток мовленнєвої компетенції дитини та допоможе розвинути навички читання та письма, навчитися правильно вживати слова в реченнях.

Пори року: знайди відмінності та розмалюй.

Цей комплектзавдань-розмальовок допоможе дитині розширити уявлення про пори року та розвинути навички порівняння. Кожне з чотирьох завдань присвячене одному сезону та містить два малюнки, що, на перший погляд, виглядають однаковими. Насправді ж малюнки мають 10 відмінностей, які потрібно відшукати.

Чіткі кроки: пройди лабіринт за планом.

Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути абстрактне мислення та навчитись краще орієнтуватися в просторі. Кожне з шести завдань містить лабіринт та план його проходження, на якому стрілками позначено маршрут.

Сортування слів: розподіляємо слова за категоріями.

Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути логічне мислення, навчитись розподіляти слова за тематичними категоріями та збагатити словниковий запас.

Водоспад доброти: здійснюємо добрі вчинки.

Цезавданняпосилить мотивацію дитини робити добрі справи, виховуватиме в ній бажання допомагати іншим та доброзичливість. Це завдання – чудова можливість навчитися ставити перед собою цілі та досягати їх.

Абетковий лабіринт (українська мова).

Цей комплект завдань допоможе дитині навчитись писати великі та рядкові літери української абетки в цікавій і захоплюючій формі. Для цього в кожному з восьми завдань пропонується допомогти герою пройти лабіринтом. Зробити це можливо, лише згадавши абетку й порядок розташування літер у ній.

Головоломка «Квадрат юного математика».

Цей комплектголоволомок пропонує дитині потренувати логічне мислення й кмітливість, увагу й спостережливість. Виконуючи завдання, дитині треба проявляти гнучкість мислення й кожного разу виходити за межі сформованого підходу, винайденого під час розв’язання інших завдань комплекту.

Казкові герої - ставимо власні вистави.

Цейкомплектзавдань надасть дитині можливість не лише поставити власні вистави за відомими казками, а й створити їх альтернативний сюжет і на власний розсуд змінити хід подій, поєднати героїв різних казок, додати до них вигаданих, навіть намалювати й додати себе й поринути в світ пригод разом з улюбленими персонажами.

Кiлькiсть переглядiв: 562

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.