Правила шкільної бібліотеки

1. Не затримуйте книгу!

Адже інші діти теж хочуть читати. Ви можете узяти книгу строком на 15 днів. Якщо по будь-якій причині Ваша дитина не може вчасно повернути книгу (захворіла, або не встигла дочитати), ми зрозуміємо і зможемо продовжити строк користування книгою ще на деякий час.

2. Не псуйте книгу!

Не дозволяйте дитині малювати у книзі, чіпати її брудними руками, згинати її та вирізати малюнки.

3. Не загубіть книгу!

Бібліотечна книга – це відповідальність. І дитина теж повинна це розуміти. Поясніть їй, що книга належить бібліотеці і якщо вона загубиться, то за це прийдеться відповідати. Тому просимо Вас буди уважними до книги, яку Ви взяли, пам’ятати, що вона належить бібліотеці і що її треба в строк повернути. Якщо станеться так, що Ви раптом загубили бібліотечну книгу, потрібно буде замінити її еквівалентною книгою по змісту і розміру.

4. Не передавайте книгу іншим дітям та не ставте її на поличку без відома бібліотекаря.

Діти не одразу розуміють правила повернення книги. Розкажіть дитині, що не можна передавати книгу іншим дітям, а віддавати її тільки в руки бібліотекаря, щоб не виникло плутанини.

5. Не можна брати багато книг одночасно.

Спочатку ми видаємо тільки одну книгу на руки, І не дозволяємо брати ще одну, доки не буде повернена інша. У рідких випадках, коли дитина відповідальна і вчасно все повертає, ми можемо видати 2-3 книги.

Кiлькiсть переглядiв: 872

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.