Школа стає справжнім осередком культури тоді, коли в ній панують чотири культи: культ Батьківщини, культ людини, культ книжки і культ рідного слова.В.Сухомлинський

/Files/images/0076.jpgШкільна бібліотека… Саме в ній дитина вперше знайомиться із самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для себе одну найкращу з величезної кількості, які її оточують.

Саме до неї поспішає і дитина. і молодий , і досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів. Скільки читачів, стільки й відповідей повинна дати шкільна бібліотека, нікого не обділивши увагою найпрекраснішого дива світу – книги.

Шкільна бібліотека завжди була і є структурним підрозділом школи, отже, історія у них спільна. Але все ж таки в бібліотеки є і своя біографія.

ЇЇ історія бере початок ще з 1974 року, коли бібліотека гостинно відчинила двері для своїх читачів.
Сьогодні це затишна кімната, оснащена комп’ютером. Шкільний бібліотекар Наталія Миколаївна Кравченко докладає всі зусилля для того, щоб наші учні залишали стіни школи компетентними читачами, для яких хвилини спілкування з книгою ставали кращими хвилинами в житті.

Пріоритетними напрямками роботи шкільної бібліотеки є -
розвиток культури читання,
прищеплення навичок самостійної роботи з книгою,
бережного ставлення до неї,
допомога вчителям у підвищенні їх методичної майстерності.

Завітайте до нашої шкільної бібліотеки!

/Files/images/bbloteka/IMG_9791.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 649

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.